נגישות
גופן: רגיל | גדול
ניגודיות: רגיל | כהה | בהירה
ניווט: רגיל | מקלדת
מעלה אדומים עסקים
www.maale-adumim.co.il
חזרה
חץ שמאלה היסטוריה
ראשי
למעלה ימינה לעמוד הבית
כל העסקים והמבצעים של מעלה אדומים במקום 1
0
0
0
אלומה רפי אוברגוט
תיאור העסק
האתגר להוביל משפחה, קבוצה, עסק או יחיד מחוסר מודעות וחוסר שליטה בניהול העסק ו/או משק הבית למצב של תובנות, הצלחות, כלים והרגלי חיים חדשים, הוא אתגר סוחף ומרגש בכל פעם מחדש.

התהליך גורם לאנשים להתחיל להאמין בעצמם, לחיות ממקום של בטחון ולקיחת אחריות אישית בד בבד עם שיפור היעילות.


אלומה לארגונים ועסקים – אימון קבוצות: אימון והובלה של קבוצות עסקים להצלחה עסקית, ארגונית ו/או כלכלית. בתהליך שיטתי של 10 מפגשים הננו מבצעים מהפך עסקי/ארגוני או כלכלי תוך מחיקת הפחדים והחששות מניהול העסק/ היחידה הארגונית , קביעת חזון ויעדים, בניית כלים, התגברות על חסמים והשגת מטרות.

תכנון וליווי עסקי: בניית תוכנית עסקית ליזם מתחיל או לעסק ותיק תוך בחינה ומיפוי של המצב הנוכחי, ניתוח שוק, בניית מודל עסקי ומודל רווח, תוכנית תפעול בסיסית, תוכנית פיננסית ותוכנית שיווק בסיסית.

תכנון פיננסי לעסק: ניתוח המצב הפיננסי של העסק ובניית תוכנית מימון ו/או הבראה לעסק כולל מודל רווח ויעדי מכירה ורווח.

סדנאות והרצאות לכלכלת משפחה: למנהלים, קבוצות ומובלים בקהילה אנו מציעים ארגז כלים ופתרונות ללימוד כלכלת משפחה. הרצאות - מערך הרצאות מתחום התכנון הפיננסי למשפחה, לפרט והאימון האישי. סדנאות - כלים מעשיים וחווייתיים לניהול כלכלת המשפחה כולל תרגול וערכת כלים ממוחשבת לשימוש מעשי יומיומי. ניתן לקבל תמהיל של סדנאות החל ממפגש אחד ועד עשרה מפגשים.

אלומה למשפחות ואישי – תכנון פיננסי למשפחה בשיטת 5 הצעדים: בשיטה של חמישה צעדים של אימון דרך חוויה מעשית אנו מעבירים את המשפחה תהליך של למידה עצמית לתכנון פיננסי נכון של כלכלת המשפחה וביצוע תוכנית כלכלית מקצועית למשפחה. עיקרי שיטת חמשת הצעדים – מיפוי מיידי של המצב הכלכלי על פי נתונים שמציג הלקוח והתוויית תוכנית התייעלות והבראה לשיפור מצבו הכלכלי. מתן כלים ועצות להתנהלות כלכלית נכונה. מענה לסוגיות כלכליות שיועלו במהלך המפגשים. בתהליך תתבצע הדרכה לביצוע מהפך בהתנהלות התקציבית ומעבר להתנהלות עצמאית ונכונה.

הדרכה לזוגות צעירים: מחקרים רבים מצאו כי התנהלות פיננסית לקויה מהווה גורם מרכזי בפרידה וגירושין של זוגות. העולם הפיננסי העכשווי מחייב ידע פיננסי וכלים לניהול הכסף והנכסים כבר בשלבים המוקדמים של חיינו. המאה ה 21 משופעת בכלים פיננסיים רבים מחד ובפיתויים כמעט אינסופיים מאידך.

בהדרכה לזוגות צעירים אנו זורעים את הידע להתנהלות משק בית וכלכלת בית נכונה כבר מהיסוד. בהדרכה ניתנים כלים רבים להגשמת יעדים: לימודים, הרחבת משפחה, רכישת בית ועוד. כלים אלו מאפשרים צמיחה בריאה של המשפחה וחסכון של כסף רב עד להגעת המשפחה לחירות כלכלית.

תכנון פיננסי לצמיחה/פרישה/דיור ומשכנתה: תכנון כלכלי לצרכי המשפחה - בצמתי החיים ובנקודות החלטה מרכזיות – מימוש יעדים (אירועים, רכישות גדולות, טיולים ועוד), תכנון הנכסים הפיננסיים.

פרישה – צומת מרכזית וקריטית במהלך החיים של העובד ומשפחתו – נמפה את היעדים הפיננסיים של הפורש ונתכנן לאור נכסיו לקראת הפרישה אופטמיזציה של רמת החיים ומימוש היעדים. כמו כן, יקבל הפורש כלים פיננסים ואימוניים לחייו החדשים.

דיור ומשכנתה - תכנון מעבר דירה או רכישת דירה חדשה ותכנון התקציב ותזרים המזומנים הנכון. ניתן לבחור תכנון משכנתה חדשה או מיחזור משכנתה קיימת תוך הוזלת עלויות המשכנתה והתאמת המשכנתה למשפחה מזווית הראיה של המשפחה, צרכיה והצמתים הכלכליים שלה.

אימון: "רק אנחנו יכולים להוציא את עצמנו לחופשי"

אימון הוא תהליך לסגירת פער בין הרצוי למצוי בחייו של המתאמן. המתאמן בוחר מטרה אימונית (הפער) ובתהליך מבצע בירור ערכים, בניית חזון ותוכנית פעולה להגשמת המטרה.

אימון אישי – אימון פרטני אחד על אחד עם מאמן מקצועי בו המתאמן עובר תהליך של בירור מטרות וערכים ומקבל כלים מעשיים להשגת מטרותיו ושיפור איכות החיים.

אימון עסקי - האימון מיועד לבעל עסק קטן – בינוני. באימון מברר המתאמן את הפערים בניהול העסק ויוצא עם תוכנית פעולה עסקית להגשמת מטרותיו העסקיות .פרטי העסק
שם איש קשר:
רפי אוברגוט
צור קשר:
טלפון
טלפון נייד:
פקס:
153-722511525
מיקוד:
9850908
אתר אינטרנט:
רפי אוברגוטרפי אוברגוט
רפי אוברגוט
אימון עסקי במעלה אדומים
1
סרטון YouTube
מבצעים וקופונים
הדרכה לזוגות צעירים - מתנה לחיים המונעת תאונת כלכליות רבות בעתיד המשפחה. 2 פגישות הדרכה ובניית מטרות. בניית תוכנית, סיכום והמלצות. משך פגישה - כשעתיים. ההשקעה מינורית למול החיסכון.
במקום
2180.00₪
חיסכון
654.00₪
הנחה
30.00%
לתשלום
1526.00₪
רפי אוברגוט
OMPLVVZXUPTT
יעוץ ותכנון פיננסי למשפחה - 3 מפגשים שבו עורכים מפת דרכים כלכלית, כולל תוכנית עבודה להמשך.
התחייבות !!! לחסכון והחזרת ההשקעה, לפחות והרבה יותר. ההשקעה מינורית למול החיסכון.
במקום
3860.00₪
חיסכון
1160.00₪
הנחה
30.05%
לתשלום
2700.00₪
רפי אוברגוט
SBTWNKJBBEDN
אימון אישי, משפחתי, זוגי, נוער על ידי המאמנת מספר אחת, יעל אוברגוט-מעוז. האימון בנוי מתהליך חווייתי מעצים ופותר פערים בחייו אותם הוא מציב באימון. ברכישת חבילת 10 מפגשים המחיר למפגש:
במקום
386.00₪
חיסכון
116.00₪
הנחה
30.05%
לתשלום
270.00₪
רפי אוברגוט
XEPQIWXCKUEL
3
מבצע!
למגיעים עם קופון זה.
עבור לדף הדפסת קופון
תעודות / המלצות
המלצה מלקוחה 2
המלצה ממשפחה
המלצה מלקוח
המלצה על סדנה
תעודת גמר תואר שני
5
צור קשר
שם פרטי
שם משפחה
טלפון
אימייל
פרטי פניה
השאר פרטים לשליחת פניה ליצירת קשר
שליחת פניה